Sport

Zhbllokohet rezultati në Skenderaj, kjo skuadër kalon në epërsi

Autori: Gazeta inFokus 13:42 | 24 October 2021

Drenica dhe Dukagjini po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 11-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Bajram Aliu’ në Skenderaj, skuadra e Drenicës ka kaluar në avantazh 1-0 në minutën e 36’.

Golin për vendasit e ka realiuzar Denisson./Gazeta inFokus/

Të tjera