Sport

Zhbllokohet rezultati në ndeshjen mes Prestonit dhe Liverpoolit, ja kush ka shënuar

Autori: Gazeta inFokus 22:11 | 27 October 2021

Prestoni dhe Liverpooli po luajnë aktualisht në kuadër të 1/8 së finales në EFL Cup, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Deepdale’, skuadra e Liverpoolit ka kaluar në avantazh në minutën e 62’.

Golin për ‘The Reds’ e ka shënuar sulmuesi japonez, Takumi Minamino./Gazeta inFokus/

Të tjera