Sport

Zhbllokohet rezultati në ndeshjen mes Belgjikës dhe Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 20:11 | 21 October 2021

Kombëtarja e Belgjikës dhe ajo e Kosovës në konkurrencën e femrave po luajnë aktualisht në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Australia&Zelanda e Re”, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin “Den Dreef”, kombëtarja e Belgjikës ka kaluar në avantazh në minutën e 3’.

Golin për belget e ka realizuar Justine Vanhaevermaet./Gazeta inFokus/

Të tjera