Sport

Zhbllokohet rezultati në ndeshjen, Ballkani – Prishtina

Autori: Gazeta inFokus 14:52 | 24 October 2021

Ballkani dhe Prishtina po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 11-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, skuadra e Ballkanit ka kaluar në avantazh në minutën e 58’

Golin për ‘portokallinjtë’ e ka realizuar Solomon, pas një asistimi nga Ermal Krasniqi./Gazeta inFokus/

Të tjera