Sport

Zhbllokohet në takimin mes Belgjikës dhe Francës, ky futbollist realizon supergol

Autori: Gazeta inFokus 21:25 | 07 October 2021

Belgjika dhe Franca po luajnë aktualisht në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, kombëtarja e Belgjikës ka kaluar në avantazh në minutën e 37’.

Golin për belgët e ka realizuar sulmuesi i Athletico Madridit, Yannick Carrasco, i cili shënoi një gol fantastik./Gazeta inFokus/

Të tjera