Rozë

Zgjedhet mashkulli më i bukur në botë!

Autori: Gazeta inFokus 18:57 | 26 January 2023

Regé-Jean Page është kurorëzuar si burri më simpatik në botë, sipas një metode shkencore antike që llogarit simetrinë e tipareve.

Aktori rezultoi 93.65% i saktë për Raportin e Artë Grek të Bukurisë Phi, i cili mat përsosmërinë fizike.

I dyti rezultoi ylli i ‘Men In Black’, Chris Hemsworth me 93.5 3%, Michael B Jordan nga ‘Black Panther’ u rendit i treti me 93.46% dhe këngëtari Harry Styles ishte i katërti me 92.30%.

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera