Rozë

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po planifikon ish-banori i BBV Albania?

Autori: Gazeta inFokus 13:00 | 22 June 2024

Meriton Mjekiqi, ka qenë një prej personazheve më të komentuar të “BBV3” dhe po ashtu një prej finalistëve të këtij edicioni.

Pas daljes nga shtëpia, Meritoni nuk është parë të jetë tepër aktiv nëpër rrjete sociale, mirëpo kur poston e bën rrjetin ‘lëmsh’.????

Sakaq, mbrëmjen e sotme, ai ka ndarë me ndjekësit e tij një fotografi teksa përbri saj njofton se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

-Advertisement-

Deri atëherë mbetet veç të presim…

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Diplomon gjenerata e dytë e studentëve UNIK të UNI-të me diploma të fuqizuara nga Arizona State University

Të tjera