Rozë

Zbulohet mbretëresha e Meriton Mjekiqit

Autori: Gazeta inFokus 18:44 | 22 June 2024

Këngëtarja Melinda Ademi dhe Meriton Mjekiqi do të sjellin një risi për fansat e tyre.

Dyshja kanë bashkuar forcat dhe me datën 26 qershor do të lansojnë këngën e tyre.

‘’Queen’’ do të quhet projekti që bëri bashkë dy nga artistët me të mirë të vendit.

-Advertisement-

Meritoni dhe Melinda, përveçse kolegë ata gëzojnë edhe një shoqëri mjaftë të mirë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fito 50 € për dyshekun e vjetër dhe merr dyshkeun e ri Cloud për vetëm 549 €

Të tjera