Rozë

Zbulohen emrat e tre banorëve që do futen nesër në BBV!

Autori: Gazeta inFokus 23:57 | 06 February 2023

Te martën do ndryshoje loja e Big Brother. ky Prime do jetë shumë i fortë, pasi që publiku pret që produksioni të marrë masa ndaj Amos, për deklaratat e tmerrshme te tij ndaj Kiarës.

Sipas portalit “newsoldn.com” janë tre banoret qe do futen brenda ne Big Brother qe do trazojnë ujerat e këtij show.

“Kejsi Medini, vajza e Sabianit do jetë e para banore qe do futet te Marten, ajo njihet per bukurine e saj, dhe loja e saj do fokusohet me mundesine e krijimit te nje lidhje, ku do tentoje te beje per vete Kristin.
Tan Brahimi, aktori i humorit shkodran, dikur pjese e Al Pazar, do jete i vetmi personazh qe te gjithe do e doni, ai njihet si personazh qe nxjerr vetem batuta, por jo si Luizi, humori i tij eshte i zi, dhe kombinuar me LUizin, shfaqja do jete maksimale.

Bledi Mane do jete personazhi tjeter, gazetari kontravers, i njohur per 1 milione ska ndale, mesa duket do hyje me mision te qarte: ‘Te mi noje imazhin e Luizit’, pasi sipas deklaratave teManes, Luizi eshte bix hozgji, dhe perdorues i kok aines, dhe kjo perballje mes tyre eshte e mezipritur, ndonese ne jemi te mendimit, qe Luizi do e haje per mengjes”, shkruan portali në fjalë.

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera