Rozë

Zarfi i zi në studio, skualifikon nga gara Meritonin dhe Ilnisen

Autori: Gazeta inFokus 23:30 | 02 April 2024

Në studio ka ardh zarfi i zi i cili ka skualifikuar nga gara Meritonin dhe Ilnisën.

Si pasoj e kësaj ishin sjelljet jo të duhura të tyre.

Se çfarë do të ndodh në vazhdim mbetët të shihet.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera