Rozë

Zarf i kuq mbërrin në Big Brother, banorët në panik

Autori: Gazeta inFokus 19:00 | 25 March 2023

Një zarf i kuq ka mbërritur në shtëpinë e Big Brother VIP sot. Ka qenë Elvisi ai që e ka sjellë nga dhoma e rrëfimit, por lajmërimi i Vëllait të Madh ishte që zarfi të mos hapet.

Përmbajtja do të lexohet gjatë spektaklit të sotëm. Zarfi ka bërë që banorët të panikohen e të nisin dyshimet se çfarë përmban ai.

Kujtojmë se në nominim janë Olta dhe Kiara.

TRAJTIMI I VENAVE VARIKOZE ME LASERIN ENDOVENOZ

Të tjera