Lajme

Zaev: Në mesin e dhunuesve kishte edhe shumë policë

Autori: Gazeta inFokus 15:17 | 28 April 2017

Kryetari i Lidhja Social Demokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev, tha se dhuna e mbrëmshme ishte nxitur nga ish-kryeministri Nikolla Gruevski dhe bashkëpunëtorët e tij.

“Nuk guxojmë të bimë pre e provokimeve qëllimkëqija”.

Ai ka thënë se janë në rrugën e vërtetë dhe të vendosur për ndryshime, njofton Klan Kosova.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Çka do të thotë të gatuash shqip?

Të tjera