Rozë

Xhuli fillon të qajë: E di që nëna është e mërzitur me mua në këtë javë

Autori: Gazeta inFokus 13:35 | 26 January 2023

Xhuli dhe Atdheu janë parë këtë javë shumë afër njëri-tjetrit.

Madje nuk kanë munguar as puthjet e përqafimet ndërmjet tyre.

Në një bisedë me Arta Selimin, Xhuli theksoi se nuk po ndihet mirë për faktin se i ka premtuar të ëmës se nuk do të krijojë ndonjë lidhje dashurie brenda.

E për këtë shtoi se e di që nëna e saj është mërzitur këtë javë duke u bazuar në ato që ka bërë me Atdheun.

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera