Fun & Video

Xhirohet në Kosovë, breshkat duke “bërë seks”, video shumë e rrallë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 22:58 | 25 April 2017

Një video që shumë rrallë fotografë dhe kameramanë mund ta kapin është arritur sot në Kosovë.

Ne videon e siguruar nga Indeksonline mund të shikoni procesin e shumimit të breshkave. Në video mund të shikoni mundimin e “breshkanit” për ta “përmbysur” breshkën femër dhe përfundimin e tij trishtues.

Ministria ka premtuar që do të financojë projekte të ngjashme të mbarësimit të shpezëve dhe kafshëve që do të jetë mundësi e mirë për fotografët dhe eksploruesit.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera