Sport

Xherdan Shaqiri publikon fotografi me legjendën Fadil Vokrri

Autori: Gazeta inFokus 19:32 | 17 September 2023

Futbollisti nga Kosova, Xherdan Shaqiri ka publikuar një fotografi me legjendën Fadil Vokrri.

Shaqiri këtë fotografi e ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Përndryshe, Zvicra ditë më parë ka luajtur me Kosovën në “Fadil Vokrri”, me Granit Xhakën dhe Shaqirin, që të dytë ishin në fushë.

Ndeshja kishte përfunduar me rezultat 2-2.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

146 staf i UNI-Universum International College ligjërojnë dhe trajnohen në Universitete Evropiane

Të tjera