Rozë

Xhensila pas ndarjes nga Besi bën ndryshimin e pamjes

Autori: Gazeta inFokus 20:31 | 02 April 2024

Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj, po vazhdon të merr vëmendje me poza atraktive në rrjetet sociale.

Në llogarinë e saj në Instagram numëron miliona fansa të cilët e përcjellin në çdo lëvizje.

Ditën e sotme e reklamoi një ndryshim të hatashëm.

-Advertisement-

Ajo ka ndërruar stilin dhe ngjyrën e flokëve, mes asaj kafe dhe të bardhë.

Ky ndryshim i shkon shumë artistes e cila gjithmonë shfaqet e kuruar në çdo paraqitje.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera