Fun & Video

Vritet një ari në Toronto

Autori: Gazeta inFokus 15:42 | 13 May 2017
Një ari është vrarë në Toronto pasi ka kaluar në një zonë banimi natën e së premtes.

Një zëdhënës i policisë tha se anëtarët e Task Forcës së Emergjencës u vendosën në një lagje në verilindje të Torontos pasi u raportua për një ari në zonë, transmeton lajmi.net

Kafsha po rridhte nëpër oborret e shtëpive dhe për një moment u afrua të përplasej pranë derës së një ndërtese.

Ai tha se oficerët qëlluan ariun, pasi policia nuk ishte pajisur për t’u marrë me situatën potencialisht të rrezikshme.

Na ka pasur raportime për ndonjë person të lënduar.

Policia nuk kishte pasur informacione të mëhershme se nga doli ariu.

Etiketa:
Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera