Lajme

“Voto VV – fito gratis PDK. Voto LDK – fito gratis PDK”

Autori: Gazeta inFokus 17:47 | 06 January 2022

Njohësi i çështjeve politike, Imer Mushkolaj, ka reaguar pas arritjes së koalicionit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Partisë Demokratike të Kosovës, në Komunën e Gjilanit, raporton Gazeta Blic.

Në një shkrim në Facebook, Mushkolaj ka thënë se ta votosh Lëvizjen Vetëvendosje, e fiton gratis Partinë Demokratike dhe gjithashtu edhe ta votosh LDK-në do e fitosh gratis PDK-në.

Shkrimi i plotë nga Imer Mushkolaj:

Voto VV – fito gratis PDK. Voto LDK – fito gratis PDK

Të tjera