Fun & Video

Vogëlushja vallëzon këndshëm pasi dëgjon pjesën e pëlqyer të këngës (Video)

Autori: Gazeta inFokus 17:18 | 15 May 2017

Në Shtetet e Bashkuara është filmuar vogëlushja e njohur vetëm si Maddie, teksa tregon lëvizjen e vallëzimit me këngën e preferuar.

Madje, ajo ngre duart lart dhe bëhet gati, për të filluar në momentin që dëgjon refrenin e këngës së njohur, transmeton Telegrafi.

“Është e lidhur në karrige, por ndjek ritmin sikur të ishte në klub. Të presim çfarë ndodhë kur rritet”, është një koment lidhur me rastin.

Këtë veprim e kanë pëlqyer shumë njerëz, ndërsa shumica e krahasuan me vetën, në momentin që dëgjojnë këngën e preferuar.

Mitrev me letër drejtuar Komitetit të Helsinkit: Ka një sulm të organizuar kundër meje

Të tjera