Lajme

Vjen ftesa e radhës nga Specialja

Autori: Gazeta inFokus 22:29 | 25 January 2020

Fatmir Sheholli është i ftuari i rradhës nga Specialja.

Ftesën nga Dhomat e Specializuara të Prokurorisë e ka konfirmuar vet Sheholli.

“Po jam ftuar”, ka thënë shkurt Sheholli për lajmi.net.

Ndërkaq që nuk dihet se në cfarë cilësie dhe se kur do të intervistohet.

Ndryshe, Specialja e ka nisur me vrull vitin e ri 2020, ku brenda këtyre 25 ditëve, në Kosovë kanë arritur më shumë se 10 ftesa.

Të tjera