Sport

Vinicius zbulon mesazhet që i dërgoi tek Bellingham

Autori: Gazeta inFokus 10:45 | 04 October 2023

Real Madrid regjistroi fitore 2-3 ndaj Napolit të martën në mbrëmje, në kuadër të fazës së grupeve në Champions League, transmeton klankosova.tv

Pas ndeshjes, për mediet foli Vinicius Junior, i cili zbuloi mesazhet që i kishte dërguar vitin e kaluar tek Jude Bellingham.

“Dëshiroj që Jude të vinte tek Real Madrid. I kam dërguar shumë mesazhe atij vitin e kaluar. Gati çdo ditë i kam shkruar dhe i thoja që të vinte tek Madrid.”, tha Vinicius Junior.

-Advertisement-

Bellingham ishte një nga golashënuesit e ndeshjes kundër italianëve, duke e vazhduar kështu formën e mirë që nga transferimin i tij këtë verë tek Real Madrid.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera