Lajme

Vihet gurthemeli i shkollës “Qamil Iljazi” në fshatin Kaçanik i Vjetër

Autori: Gazeta inFokus 08:22 | 27 April 2017

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami, do të vejë gurthemelin e shkollës së mesme të ulët  “Qamil Iljazi” në fshatin Kaçanik i Vjetër.

Në këtë ceremoni do të merr pjesë edhe  kryeparlamentari  i Republikës së Kosoëvs, z. Kadri Veseli.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Rritet për 74 % shitja e policave për sigurimin e sëmundjeve

Të tjera