Fun & Video

Video SHOK: Djali vret të dashurën pse ajo e la

Autori: Gazeta inFokus 15:56 | 07 June 2018

Pamje shokuese ato që janë publikuar në rrjet, ku një djalë i ri, ka hapur zjarr duke vrarë me gjakftohtësi dhe pa iu dridhur qerpiku, vajzën që e kishte të dashur dhe ajo e la.

Video e mëposhtme tregon pikërisht këto momente të frikshme kur 24-vjeçari Pukkapong Chittarom ekzekutoi ish-të dashurën Natchareeya Thaprajit, në Bangkok të Tajlandës, raporton noa.al.

Krimi erdhi pasi vajza i kishte kërkuar të dashurit që t’i jepnin fund lidhjes së tyre pesëvjeçare.

-Advertisement-

Djaloshi kishte tentuar disa herë t’ia kthente mendjen por nuk ia kishte dalë.

Pukkapong Chittarom, 24 (pictured), attempted to kill himself after shooting dead his former girlfriend but failed after the bullet passed out of his cheek 

Natchareeya Thaprajit, 21, was tragically shot dead outside her halls in Bangkok, Thailand

Thaprajit (pictured) was in her third year studying business logistics at the Suan Sunandha Rajabhat University

The victim had been shot once in the chest with a .38 bullet. Pictured: The handgun found at the scene

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNICEF-i global boton artikull për rezultatet e partneritetit me Devolli Corporation: U fuqizuan gratë, përfituan familjet

Të tjera