Rajoni dhe Bota

Video/ Japonia goditet nga një stuhi bore, 8 të vdekur

Autori: Gazeta inFokus 09:29 | 12 January 2021

Japonia është përfshirë nga një stuhi e pazakontë dëbore.

Sipas raportimeve, nga stuhia kanë vdekur 8 persona në të gjithë territorin.

Gjithashtu dëbora e rënë në sasi dyfish më të madhe sesa pritej ka krijuar probleme në transport dhe në përditshmërinë e qytetarëve.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Black Friday ne Artmotion

Të tjera