Fokus

Vetura përfundoi në oborrin e një shtëpie, policia jep detaje për aksidentin në Slivovë

Autori: Gazeta inFokus 16:08 | 07 June 2024

Gazeta Infokus publikoi pamjet e një aksidenti që ka ndodhur në Slivovë ku një veturë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në oborrin e një shtëpie.

Rastin për Infokusin e kanë konfimruar edhe nga Policia e Kosovës. Zëdhënsja Flora Ahmeti ka thënë se nuk ka të lënduar.

Nga aksidenti janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

-Advertisement-

“Sot rreth orës 13:50 në rrugën Prishtinë – Gjilan, ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një veturë. Si pasojë e aksidentit janëshkaktuar vetëm dëme materiale. Me rastin po merret Njësiti i trafikut”, ka thënë Ahmeti.

Ndiqni më poshtë pamjet:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera