Lajme

Vetaksident në Qeskovë të Klinës, dy të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 14:20 | 09 July 2024

Dy persona janë lënduar si pasojë e në vetaksidenti që ka ndodhur sot në fshatin Qeskovë të Klinës.

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënsi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Gashi tha se personat kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

-Advertisement-

“Pas marrjes së trajtimit mjekësor në Qendër të Mjekësisë Familjare, ata janë liruar për në shtëpi”, tha Gashi.

Policia e ka kryer shikimin e vendit të ngjarjes, me rastin po merret njësiti i trafikut.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studente dhe prind, Medina Berisha tregon për rrugëtimin e saj akademik në UNI- Universum International College, fuqizuar nga Arizona State…

Të tjera