Lajme

Vetaksident në Drenoc, lëndohet një person

Autori: Gazeta inFokus 14:35 | 18 October 2020

Një vetaksident ka ndodhur sot në fshatin Drenoc të Malishevës, si pasojë e të cilit vozitësi i veturës ka pësuar lëndime të lehta trupore.

Sipas policisë, vetaksidenti është shkaktuar për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë me kushtet e rrugës.

Vetura është rrokullisur dhe ka dalë jashtë rrugës.

Të tjera