Lifestyle

Vendoseni në gjumë beben brenda një minute vetëm me letër (Video)

Autori: Gazeta inFokus 11:54 | 12 May 2017

Siç e dinë shumica e prindërve, shprehitë e gjumit të bebeve janë ndër më problematiket në botë.

Megjithatë, disa ekspertë besojnë ta kenë gjetur zgjidhjen për këtë dhe pohojnë se vetëm me një copë letër mund ta vendosni beben në gjumë brenda një minute.

Për të parë si funksionon kjo metodë, shikojeni videon e mëposhtme:

Etiketa:
Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera