Rozë

Vedati thotë se ish-gruaja nuk ia hap telefonin Stresit, ky është reagimi i këtij të fundit

Autori: Gazeta inFokus 15:43 | 03 February 2023

Stresi është habitur nga deklaratat që i dha mbrëmë për të Vedati në darkën e të nominuarve.

Bile reperi në një momenti filloi edhe të fishkëllente, duke i kërkuar “Vëllait të Madh” që ta ruajë atë pjesë derisa ishte duke folur Vedati.

Banorët që nuk ishin të nominuar e kanë ndjekur dje darkën e të nominuarve nga ekrani.

“Unë jam i bindur sot ta them këtu që gruaja e vet telefonin nuk ia hap, unë jam i bindur”, ka thënë Vedati për Stresin.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera