Lajme

Vdes nga COVID-19 punëtori i Postës së Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 11:35 | 29 March 2021

Një punëtor i Postës së Kosovës ka vdekur pas infektimit me koronavirus.

Një njoftimin për vdekjen e tij, thuhet se punëtori në fjalë është nga Shtimja.

Ndërsa kologet u kanë shprehur ngushëllime familjarëve.

Njoftimi i plotë:

Me pikëllim të thellë, morëm lajmin për humbjen e betejes me Covid-19 të kolegut tonë nga Shtimja Llukman Dauti.

FSP-PTK u shprehë ngushëllimet më të sinqerta kolegëve dhe familjarëve të tij.

Qoftë i paharruar kujtimi për Llukman Dauti.

Të tjera