Fun & Video

Vdes në motel gjatë seksit me dashnoren, la prapa tre fëmijë

Autori: Gazeta inFokus 14:41 | 27 April 2017

Një baba i tre fëmijëve vdiq në një dhomë hoteli në Nigeri pasi mori një ilaç seksi për t’i bërë përshtypje të dashurës.

Samson kishte blerë një ilaç të ngjashëm me Viagrën.

Një burim tha: “Pasi bëri seks me të dashurën për një kohë të gjatë, ai nuk mund të derdhte”.

-Advertisement-

“Ai duhet të ketë vdekur nga stresi i shkaktuar nga ereksioni”.

Ai kishte pirë përpara se të bënte seks me dashnoren.

Partnerja e tij u arratis nga hoteli pas tragjedisë.

Overdoza me ilaçe seksi mund të jetë e rrezikshme.

Trupi i viktimës është në morg pasi familja nuk ka marrë akoma një vendim për varrimin e tij.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Universiteti me i madh publik në SHBA në partneritet me Kolegjin Universum

Të tjera