Rozë

Vdes në moshën 27-vjeçare “Burri më i bukur në botë”

Autori: Gazeta inFokus 10:49 | 26 January 2023

Modeli Jeremy Ruehlemann ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare, për arsye që nuk janë bërë me dije.

I riu amerikan ka punuar me Christian Siriano, John Varvatos, Superdry, Perry Ellis dhe shumë stilistë të tjerë. Gjithashtu, ka qenë në kopertinën e revistave “GQ” dhe “Playhouse Magazine”.

Siriano shkroi në Instagram: “Nuk kam postuar kurrë gjëra të tilla, por humbja e një miku si ai është diçka shumë e rëndë. Jeremy ishte burri më i bukur, që i falte dashuri kujtdo që takonte”./a2cnn

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera