Lajme

Vdes i riu nga Drenasi, Endrit Qorri

Autori: Gazeta inFokus 10:15 | 27 September 2021

Në moshë të re ka vdekur tragjikisht i riu, Endrit Qorri.

Kjo është bërë e ditur nga kryetari i Komunës Ramiz Lladrovci, i cili ka ngushëlluar familjen Qorri.

Lladrovci ka shkruar se me dhimbje ka pranuar lajmin tragjik për vdekjen e të riut, Endrit Qorri.

-Advertisement-

“Me pikëllim të thellë mora lajmin tragjik për ndarjen nga jeta e të riut, Endrit Qorri. Në emrin tim dhe të komunës së Drenasit shpreh ngushëllime më të sinqerta familjes Qorri, shokëve dhe gjithë atyre që e kanë njohur”, është shprehur Lladrovci.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
KosovaMed përmbyll vitin me sukses – dhuron donacione për QKMF-në e Junikut

Të tjera