Kulturë

Vdes aktori i njohur Xhevat Qorraj

Autori: Gazeta inFokus 14:45 | 23 August 2023

Ka ndërruar jetë aktori i mirënjohur, Xhevat Qorraj.

Këtë e bën të ditur familjar të të ndjerit me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

Betim Qorraj tregoi për vdekjen e të aktorit kosovar, duke shprehur ngushëllime.

” I përjetshën qoftë kujtimi për ju! Lamtumirë Xhevat Qorraj”, ka thënë Qorraj.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Artmotion: Jemi të Kosovës, nuk i kemi shkelur ligjet e Kosovës, shpifësit do të përballen me ligjin

Të tjera