Lajme

Vajza ia vjedh armën babait, më pas ia jep një personi tjetër

Autori: Gazeta inFokus 10:48 | 10 July 2021

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast që ka ndodhur para tri ditësh në Rahovec.

Sipas policisë, vajza ia ka vjedhur armën babait të saj dhe më pas të njëjtën ia ka dhënë një personi tjetër.

Nuk raportohet për të arrestuar.

“Rahovec 07.07.2021-NN. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se e dyshuara femër kosovare i ka vjedhur armën e babait të tij dhe i ka dhënë një personi tjetër. Nuk raportohet për të arrestuar ndërsa rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të tjera