Lajme

URGJENTE: 9 vjeçari ka nevojë për transplant mëlçie, 40 orët e ardhshme janë kritike për jetën e tij

Autori: Gazeta inFokus 23:37 | 05 April 2021

9 vjeçari Gent ka nevojë për ndihmë financiare për një transplant mëlçie dhe shuma që kërkohet është e papërballueshme për familjen.

Ai ka nevojë financiare për këtë ndërhyrje ndërsa 40 orët e ardhshme janë kritike për jetën e tij.

Këto janë të dhënat për ata që duan t’i ndihmojnë familjes:

 

 

Të tjera