Lajme

UP ndan nga 2 mijë euro për ekipin e Juridikut që u renditën në treshen më të mirë botërore

Autori: Gazeta inFokus 22:29 | 03 April 2024

Universiteti i Prishtinës ka ndarë shpërblimin financiar në vlerën 2000 euro për secilin anëtar dhe trajner të ekipit për arritjen në treshën më të mirë botërore.

UP vlerëson se “ky rezultat në shumë drejtime është i pamatshëm dhe çfarëdo shpërblimi për të, ka gjasë të mos e reflektojë vlerën reale të punës dhe të rezultatit”.

Postimi i plotë:

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera