Lajme

UNI – Universum International College ka hapur afatin për provim pranues në drejtimet Fizioterapi, Teknik Dentar dhe Estetikë & Higjienë Dentare

Autori: Gazeta inFokus 15:30 | 26 July 2023

UNI – Universum International College powered by Arizona State University, shpall të hapur afatin për Provim Pranues në drejtimet: FizioterapiTeknik Dentar dhe Estetikë & Higjienë Dentare

Për pjesëmarrje në provimin pranues mund të APLIKONI duke plotësuar të dhënat në këtë link: https://forms.gle/ZwB44XeCRDjeJKXi8

Provimi pranues do të mbahet në dy afate:

-Advertisement-

Afati i parë: (2 Gusht 2023, ora 11:00)

Afati i dytë: (29 Gusht 2023, ora 11:00)

Provimi pranues do të mbahet tek Kampusi i UNI – Universum International College, Prishtinë (afër Prishtina Mall).

Pajisu me diplomë të njohur nderkombëtarisht, nga UNI – Universum International College i cili menaxhohet nga Arizona State University.

Për më shumë informata rreth programit kontakto +38344144062, [email protected] ose ndiqni UNI në facebook dhe instagram 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita po tërheq klientë seriozë në Panarin IMM, në Këln të Gjermanisë

Të tjera