Rozë

Tuna nuk i lë vend imagjinatës, publikon foto të ‘nxehtë’ nga pushimet në Zanzibar

Autori: Gazeta inFokus 15:55 | 02 February 2023

Altuna Sejdiu e njohur si Tuna, është një nga këngëtaret mjaftë të përfolura, përveç për këngë, Tuna ka qenë pjesë e mediave roze edhe për jetën e saj private duke u komentuar mjaft per kete pjese.

Ajo ishte e martuar me Patris Berishën, me të cilin ka edhe dy fëmijë, mirëpo duket se pas disa ndarjeve dhe bashkimeve, çifti i ka dhënë fund përfundimisht lidhjes së tyre, gje qe u be buje ne rrjet.

E tani këngëtarja po e shijon jetën me dy fëmijët e saj dhe shoqërinë, ajo se fundmi është duke kaluar pushime luksoze në Zanzibar, nga atje, Tuna ka sjell disa imazhe ku shfaqet super joshëse.

E veshur veç me bekine dhe duke treguar turpin e saj, Tuna ka treguar se po e shijon në maksimum jetën si beqare, në këto imazhe këngëtarja nga Shkupi i ka lënë pak vend imagjinatës. /ORAinfo/

Shiko foton:

SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Të tjera