Sport

Trepça, fituese e Superkupës së Kosovës në basketboll

Autori: Gazeta inFokus 19:59 | 17 September 2023

Trepça e ka fituar Superkupën e Kosovës në basketboll, pasi mposhti Pejën në finale.

Mitrovicasit triumfuan me rezultat të ngushtë 78-76, ndaj pejanëve, në sfidën që u zhvillua në SuharekëAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Importuesi nga SHBA-ja: Devolli Corporation me standarde amerikane

Të tjera