Sport

Theo Hernandez ‘bombardon’ portën e Belgjikës, realizon gol të ‘çmendur’ në fund të ndeshjes  

Autori: Gazeta inFokus 22:36 | 07 October 2021

Belgjika dhe Franca po luajnë aktualisht në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino, kombëtarja e Francës e ka përmbysur rezultatin 3-2 në minutën e 90+1.

Golin e tretë për francezët e ka realizuar Theo Hernandez, i cili shënoi një supergol nga distanca./Gazeta inFokus/

 

Të tjera