Lajme

Tërmetet në Shqipëri nuk kanë të ndalur, goditet Lezha

Autori: Gazeta inFokus 14:50 | 28 November 2019

Vetëm para pak minutash është regjistruar një tërmet tjetër në Shqipëri, 4.5 ballë, me epiqendër në Lezhë raporton gazeta inFokus.

Tërmetet të cilat vazhdimisht po kaplojnë Shqipërinë, po rrisin nga momenti në moment rrezikun për shembje dhe frikën për jetesë.

Ndërtesat dhe pallatet e dëmtuara nga tërmetet  e mëparshme, rrezikojnë të shemben nga momenti në moment nëse vala e tërmeteve vazhdon në këtë ritëm./Gazeta inFokus/

Të tjera