Fun & Video

Tentuan të bëjnë poza “seksi” por dështuan keq (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:55 | 13 May 2017

Shumë herë njerëzit në përpjekje e sipër për të bërë super poza me aparatet e tyre e celularë, ose sidomos kur duan të dalin “seksi” në foto, vetëm sa e dreqosin.

Të tilla janë edhe këto foto që “Mapo” sjell për ju në këtë mbrëmje duke shpresuar që t’ju ngrenë humorin.

Personazhet e fotove kanë dashur të performojnë në mënyrë sa më simpatike, por janë kthyer pa dashje në groteskun e vetes së tyre.

Qeshni edhe ju duke i parë këto foto kaq komike.

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera