Lajme

Të shtëna armësh afër Graçanicës, dyshohet për të plagosur

Autori: Gazeta inFokus 16:02 | 16 April 2024

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur para pak çasteve në rrugën Graçanicë-Llapnasellë.

Burimet e IndeksOnline kanë thënë se dyshohet se nga gjuajtja me armë kanë mbetur persona të plagosur.

Policia ka pranuar informatën dhe ka dalë në vendin e ngjarjes.

-Advertisement-

Gazeta do t’iu mbajë të informuar…

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Të tjera