Lajme

Për Festën e Bajramit, ZBRITJE deri n’KUPË t’QIELLIT!

Autori: Gazeta inFokus 11:22 | 12 June 2024

PO PO… vetëm nga gjiganti i marketeve Viva Fresh Store, gjatë këtyre ditëve e deri për Bajram, i gjeni ZBRITJET deeeri n’KUPË t’QIELLIT!

Tashmë i keni përpara ofertat dhe zbritjet më të LIRA në VEND, duke përfshirë një gamë të gjerë të produkteve të nevojshme për çdo familje, për çdo SHTËPI! Këto oferta përfshijnë produkte ushqimore, veshmbathje, artikuj higjienikë dhe shtëpiak, enë gatimi dhe shërbimi, mjete të pastrimit dhe kopshtit, dhe shumë e shumë artikuj të tjerë…

Eeeee çka është më e mira… të gjitha këto produkte mund t’i porositni edhe në VIVA FRESH ONLINE!

-Advertisement-

Urime Festa e Kurban Bajramit!
Viva Fresh Store
…e Familjes!

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera