Rozë

Të gjithë “bashkë” kundër Xhulit – akuzat, kritikat dhe komentet pikante mbi banoren e BBVK-së

Autori: Gazeta inFokus 22:30 | 30 January 2023

Spektakli i sotëm Prime i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova ka nisur me një video material kushtuar banores, Juliana Nura e njohur tanimë si Xhuli.

Kësisoj, video materiali i titulluar “Të gjithë kundër Xhulit”, sjellë momentet më pikante kur banorët e ndryshëm kanë folur rreth saj me konotacione negative.

Ndër banorët më të zhurmshëm kundër Xhulit mbeten Stresi, Vivien, Andi dhe Gresa.

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera