Rozë

Tayna jep një lajm jo të mirë për fansat

Autori: Gazeta inFokus 11:52 | 19 June 2024

Telashet nuk po marrin fund për Taynën e cila ka nisur një betejë me ish-menaxherin e saj, Rinor Hykollin. Tayna ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale se është anuluar pjesëmarrja e saj në Alba Festival.

Ylli i skenës muzikore shqiptare ka thënë se kjo gjë ‘nuk ishte në dorën e saj’.

“Pjesëmarrja ime në “Alba Festival” anulohet. U kërkoj falje fansave të mi, por nuk ishte në dorën time’

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nis bashkëpunimi serioz dhe strategjik midis Comodita dhe JYSK International

Të tjera