Rozë

Tan Brahimi e “deklason” Bledi Manen në rrjetet sociale

Autori: Gazeta inFokus 20:08 | 08 February 2023

Tre banorë të rinj janë bërë pjesë e Big Brother Albania VIP 2, derisa vëmendja më e madhe e mediave ishte të gazetari Blendi Mane

Por, duket se hyrja e gazetarit Mane nuk është pritur edhe aq më entuziazëm pasi që në rrjetet e tij sociale nuk ka ndonjë lëvizjeve të madhe.

Por, duket se hyrja e aktorit të humorit, Tan Brahimi është pritur shumë më ndryshe.

Kjo ndoshta për shkak se Tani është mik i Luizit që nga fëmijëria dhe ishte pikërisht këngëtari shkodran që doli për ta pritur atë.

Në anën tjetër, Bledi u prit nga Dea Mishel me të cilën ata janë kolegë tek emisioni “E diell”.

Derisa aktori Tan Brahimi kishte vetëm 2 mijë ndjekës në Instagram, ai arriti që për më pak se 24 orë të tubojë më shumë se 28 mijë ndjekës.

Blendi ndërkohë ka mbetur në ata fansa që ka pasur, 19 mijë, aq sa kishte pasur që në fillim.

Albi Mall Superliga rikthehet me betejat për Evropë dhe mbijetesë

Të tjera