Lajme

Tahiri : Në secilën familje po marrim forcë, kthim mrapa ska

Autori: Gazeta inFokus 22:36 | 10 November 2021

Xhafer Tahiri, kryetari aktual i komunës së Vushtrrisë dhe njëkohësisht edhe kandidat nga radhët e LDK-së për kryetar të komunës në vazhdën e vizitave, ka vizituar familjen Kutllovci.

Tahiri ka theksuar se familjet vushtrriase i kanë hapur dyert e po i mbështesin në rrugën e ndryshimit në Vushtrri, gjithashtu ka thënë se në secilën familje po marrim forcë, kthim mrapa ska, Vushtrria është e vushrriasve.

“Faleminderit familjes Kutllovci për mikëpritje” shkruan Tahiri.

Postimi i plotë i Tahirit:

Familjet vushtrriase i kanë hapur dyert e po na mbështesin në rrugën e ndryshimit në Vushtrri.

Në secilën familje po marrim forcë, kthim mrapa ska, Vushtrria është e vushrriasve.

Faleminderit familjes Kutllovci për mikëpritje 🙏

Të tjera