Lajme

Tahiri i pergjigjet Idrizit, publikon shkresën drejtuar prokurorisë për Stacionin e Autobusëve

Autori: Gazeta inFokus 13:49 | 29 September 2021

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, kandidati i LDK-së, Xhafer Tahiri ka publikuar sot shkresën drejtuar prokorurisë me datë 7 Qershor 2018, lidhur me objektin e Stacionit të Autobusëve.

Në emisionin Debat Pernime në Kallxo.com u zhvilluan polemika të ashpra mes Tahirit dhe Idrizit, rreth Stacionit të Autobusëve.

Prandaj sot Tahiri iu përgjigj Kandidatit të PDK-së Ferit Idrizi: “I dashur Ferit,

Për informimin tuaj, gjeni shkresën që i kam drejtuar Prokurorisë me datë 7 Qershor 2018, lidhur me Stacionin e Autobusëve, siç të premtova në @DebatPernime te Kallxo.com Jeta Xharr”.

Postimi i plotë i Tahirit:

I dashur Ferit,

Për informimin tuaj, gjeni shkresën që i kam drejtuar Prokurorisë me datë 7 Qershor 2018, lidhur me Stacionin e Autobusëve, siç të premtova në @DebatPernime te Kallxo.com Jeta Xharra.

Për dallim nga ju, ne premtimet i japim e premtimet i mbajmë.

I juaji

Xhafer Tahiri

Kryetar i Vushtrrisë

Të tjera